3. NARODENINY

13.02.2019

   Dôvod na oslavu! Dnes moje kravaty oslavujú TRI roky. Tri krásne roky, počas ktorých sme si spolu odžili stovky hodín v dielni, médiách, na výstavách... 

   Je to neuveriteľné, ako ten čas letí. Kto by to bol na začiatku povedal, že sa to stretne s tak obrovským záujmom ľudí, ktorý potrvá niekoľko rokov. Som veľmi vďačný za Váš záujem o moje výrobky. Iba vďaka Vám oslavujeme krásne tretie výročie. 

   Preto aj naďalej platí, že vo februári pribalujem ku každej objednávke manžetové gombíky zadarmo. Rodinka ERMAR sa však o chvíľu rozrastie o ďalšieho člena . Ako som už na začiatku roka spomínal, ku kravatám, motýlikom a manžetovým gombíkom už čoskoro pribudne nový prírastok . Tentokrát pôjde o dámsky doplnok, z ktorého sa veľmi teším. Už prebieha jeho testovanie a výber obalového materiálu. Ako indíciu náčrtnem, že som sa musel naučiť pracovať s novými ručnými nástrojmi, ktoré doteraz boli pre mňa tabu. Prsty mám však všetky, takže už čoskoro Vám ho môžem predstaviť. 

   Zatiaľ si pripime na krásne tretie narodeniny, hostina je síce chudobnejšia (nestihol som napiecť, tak provizórny koláč :-D), ale o to úprimnejšia. 

   "Výnimočnosť, ktorá sa nosí..."